Oferta ubezpieczeniowa

ŻYCIE

"Szlachetne zdrowie..."

Zapewne każdy z nas zna zakończenie tej słynnej sekwencji Jana Kochanowskiego.

Często w pogoni dnia dzisiejszego zapominamy o własnym zdrowiu i zabezpieczeniu zarówno siebie jak i bliskich od zdarzeń losowych.

Oferta Agencji "Partner" jest szeroka jeżeli chodzi o ubezpieczenia na życie. Nasi klienci mogą ubezpieczyć się indywidualnie, przystąpić do grup otwartych lub ubezpieczeń zdrowotnych. Przygotowujemy również propozycje ubezpieczeń grupowych dla firm.

MAJĄTEK

Oferta Agencji obejmuje różnorodność ubezpieczeń zaczynając od ubezpieczenia domu pod kredyt a kończąc na kompleksowym ubezpieczeniu ruchomości domowych od wszystkich ryzyk i oc w życiu prywatnym.

Pamiętajmy, że dom, mieszkanie jest zazwyczaj wszystkim co mamy i zabezpieczenie tego powinno być po ubezpieczeniu życia naszym priorytetem.

KOMUNIKACJA

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem pojazdu zapewniającym poczucie bezpieczeństwa kierowcy jak i pasażerów poruszających się po drogach publicznych.

Wykupienie ubezpieczenia AC pozwala nam na zabezpieczenie naszego pojazdu przede wszystkim przed naszymi błędami, dzikimi zwierzętami, kradzieżą i wandalizmem.

SPECJALNOŚĆ

W związku z tym, że własciciel Agencji pochodzi z gospodarstwa rolnego, wie jakie są potrzeby rolników. Podczas wielu rozmów poznała ich potrzeby i oczekiwania związane z ubezpieczeniami.

Okazuje się, że wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego co obejmuje ich polisa, od cego są ubezpieczenia a jakie są wykluczenia, co wychodzi podczas procesu likwidacji szkody. Ponadto w ostanim czasie wielu rolników korzystając ze środków pomocowych Unii Europejskiej zakupiło nowe maszyny, ciągniki, rozbudowało się i zależy im na dobrym ubezpieczeniu majątku, co jesteśmy w stanie im zaoferować.

POZOSTAŁE

Do pozostałych ubezpieczeń oferowanych przez Agencję można zaliczyć:

  • turystyczne
  • assistance
  • specjalistyczne, związane z charakterem prowadzonej działalności gospodarczej